אודות קבוצת ז'אן

קבוצת ז'אן – התחדשות עירונית ושיווק נדל"ן.

קבוצת ז'אן הינה החברה הגדולה ביותר באזור הרצליה בתחום השיווק פרויקטים למגורים.

קבוצת ז'אן אחראית על שיווקם של למעלה מ-30 פרוייקטים בהרצליה.

לקבוצת ז'אן קיימים 2 סניפים פעילים בהרצליה, סניף המרכז – הממוקם ברחוב סוקולוב 31 הרצליה , סניף הירוקה – הממוקם ברחוב אלתרמן 42 הרצליה הירוקה.

קבוצת ז'אן פועלת במסגרת 3 חטיבות:

  • חטיבת שיווק פרויקטים
  • חטיבת התחדשות עירונית
  • חטיבת תיווך דירות יד-שנייה


באתרנו תוכלו למצוא במרוכז דירות חדשות/יד שנייה היפות והמשתלמות ביותר בהרצליה .לאחר שתבחרו את הדירה המתאימה לכם מבחינת גודל מחיר , מיקום ומראה הפרוייקט , פנו אלינו ונשמח לארח אתכם במשרדנו ולהיכנס לעומק הפרטים והתוכניות { יש לנו את התוכניות והמפרטים של כל הפרוייקטים } . כדי לסייע לכם לרכוש את הבית המתאים ביותר עבורכם מכל הבחינות.


אנחנו משדכים משפחות לדירות כבר 35 שנים . " שיטת ז'אן שפיתחנו , מזהה במדויק את הצרכים שלכם לרבות כאלה שלא חשבתם עליהם , כדי לוודא שתהיו מאושרים מהבחירה שלכם לשנים רבות וטובות . כמו כן , נוכל לסייע לכם בייעוץ לקבלת המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר, בעיצוב הדירה לפי טעמכם וסגנון החיים שלכם ועוד ועוד.

בחרו את הדירות הרלוונטיות עבורכם ודברו איתנו.

נשמח לשרת אתכם וללוות אותכם בתהליך חיפוש ורכישת הדירה המתאימה ביותר עבורכם .
כל המידע על הדירות החדשות, האטרקטיביות ביותר בהרצליה במקום אחד , לרכישה ישירות מהקבלן או דירות יד שנייה.

קבוצת ז'אן-משדכים משפחות לדירות

צרו קשר

השאירו פרטים לשיחה עם נציג:

חזון קבוצת ז'אן 

קבוצת ז'אן -המרכז להתחדשות עירונית בהרצליה ושיווק פרויקטים חדשים ושיווק דירות חדשות בהרצליה.

קבוצת ז'אן– היא חברה ישראלית העוסקת בייזום, פיתוח, תכנון של נדל"ן. החברה שואפת להיות חברה מובילה בתחומי הפעילות המרכזיים בנדל"ן, תוך שמירה על ערכים של הוגנות, אמינות ומקצוענות. בכל פעולותיה וקשריה עם שותפים עסקיים, ספקים ולקוחות, פועלת קבוצת ז'אן בשקיפות, יושר ומקצועיות, ומקפידה על איכות ומצוינות ללא פשרות.

הלקוח במרכז

קבוצת ז'אן פועלת תוך השקעה מוקפדת בכל שלבי הפרויקט כאשר התפיסה המובילה היא מרכזיות הלקוח וסיפוק כל צרכיו, החל משלב התכנון המקיף דרך הפרטים הקטנים ביותר ועד הביצוע וההקמה המקצועית הבלתי מתפשרת ומתן השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות.

הקוד האתי

קבוצת ז'אן מתחייבים בפני לקוחותיה ושותפיה להמשיך ולהציג יכולות ייחודיות בתחומי פעילותינו, צמיחה עסקית, התמקדות במרכז הארץ בה יש לנו יתרון מובהק, מיצוי הפוטנציאל הקיים בקבוצה והמשך ייזום ופיתוח של פרויקטים ייחודיים ומגוונים באזור המרכז או השרון.

אנו נמשיך לנוע קדימה בגמישות שמקנה לנו הפלטפורמה אותה בנינו לאורך השנים, בתנופה, בנחישות, ביושרה ובמקצועיות, המהווים אבני יסוד לפעילותינו.

החזון שלנו הוא לפרוץ לכל  אזור השרון, אבל כמו כל דבר שאנחנו עושים, נעשה זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

ערכי החברה

תכנון מיטבי 

עבודה עם המתכננים הטובים ביותר למיצוי איכותי, יעיל, קפדני ונכון של הבניין וסביבתו, לתועלת הדיירים ובמטרה להפיק את מירב הזכויות וההטבות.

איכות ושקיפות

התנהלות ישרה ושקופה לכל אורך התהליך ואנשי מקצוע מובחרים בכלל המישורים- סטנדרטים, תקינה, בקרה, שרות ועוד.

מקצועיות

שימוש בידע, בוותק ובניסיון רב השנים לתועלת כלל הנוגעים בפרויקטים השונים, מובילה למקסום ויעילות תכנונית-ביצועית.

שירות

התנהלות ישירה ואוזן קשבת לכל פניה ושאלה ומתן פתרון מהיר לשביעות רצון מלאה. חוות הדעת מדיירינו בפרויקטים קודמים של החברה הן גאוותנו, ואנו מקפידים כי כך תמשיך להתנהל עבודתנו בכלל פעילויות החברה.

קבוצת ז'אן– משדכים משפחות לדירות

קבוצת ז'אן עוסקת במגוון תחומי הנדל"ן ומתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית לצד יזמות.  המוניטין לו זוכה קבוצת ז'אן, הינו הכוח המוביל אותה והיא פועלת להעצמתו מתוך ההבנה כי הלקוח הסופי הינו שגריר, שותף מלא ופעיל בעשייתה, וכפועל יוצא משקיעה  משאבים רבים במתן שירות ללא דופי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בסופו של דבר מה שקובע זה החיבור שלנו עם הלקוח והניסיון של האדם שעומד מולך, הצוות שלנו הוא אמין ומקצועי, יש לנו הרבה עסקאות מאחורינו ולקוחות חוזרים בפריסה בכל העיר הרצליה.