המחלקות שלנו

הכל תחת קורת גג אחת.

בקבוצת ז'אן הבינו את הצורך של הלקוחות ולשם כך פתחו במשרד שלוש מחלקות שונות שבכל אחת מהן צוות מקצועי, המחלקות הן: תיווך, שיווק דירות חדשות, והתחדשות עירונית.

תיווך

קבוצת ז'אן מתמחה בכל אזורי הרצליה והסביבה ומספקת ללקוחות את המבחר הגדול ביותר של דירות יד שנייה, תוך ליווי ושירות אישי ברמה גבוהה עד לסיום המוצלח של העסקה לשביעות רצונו ומעמידה לשירות הלקוחות, שירותים משלימים כגון ייעוץ משכנתאות, ייעוץ וליווי למשקיעי הנדל"ן ייעוץ בעיצוב הדירה ונהנית ממוניטין גבוהה של אמינות ומקצועונות ללא פשרות שמבוססים על הסטנדרטים הגבוהים והלא מתפשרים אשר מוצבים לעיני עובדי המשרד.

שיווק דירות חדשות

כבר למעלה מ-35 שנה עוסקים בקבוצת ז'אן בשיווק דירות חדשות, התהליך מתחיל כבר בשלב הראשוני של איתור המגרש וגיוס יזמים ומשקיעים ועד השלב הסופי של טופס ארבע ומכירת הדירות.

בנוסף, מתמחה המחלקה במכירה ושיווק דירות חדשות "אנחנו עובדים עם לא מעט יזמים בהרצליה" אומרת נחום  "העבודה שלנו היא במספר תחומים והכל על פי צורכי הלקוח, אנחנו יכולים ללוות את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, בודקים את השטח, בוחרים את היזם המתאים ועוברים איתו שלב אחרי שלב עד מכירת הדירות. יש לנו בחברה את כל המערכות המקצועיות לתת מענה השלם, שכולל מלבד החלק הטכני והבנייה, גם את שלב עיצוב הדירות" מסבירה נחום "באפשרותנו הידע לשווק מצד אחד פרויקטים של בנייני בוטיק קטנים ואינטימיים ומצד שני לתת מענה גם לפרויקטים  של דירות ויותר, הידע אותו צברנו במהלך השנים, יכול לעזור לייזם לתמחר עלויות, לעבוד מול הדיירים על שינויים וכמובן למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורם מרגע הרכישה ועד רגע המכירה.

כמו כן, יש לנו סוכנים המתעסקים בתחום השיווק ומיתוג הפרויקט, שזהו נדבך נוסף ולא פחות חשוב" .

התחדשות עירונית

תחום נוסף בו מתמחה קבוצת ז'אן הוא כל נושא 'התחדשות עירונית' שתופס תאוצה בשנים האחרונות ואשר כולל בין הייתר את תמ'א 38/1 תמ'א 38/2 ופינוי בינוי.

מדובר בפרויקטים של חיזוק ושיפוץ מבנה קיים או לחלופין פינוי הדיירים ובניית המבנים מחדש על פי התקנים החדשים "השוק היום לצערי מאוד פרוץ ולא פעם אנשים לא מקצועיים יוצרים מצג שווא מול הלקוח, דבר שגורם לעוגמת נפש.

תחום ההתחדשות העירונית, הוא תחום בו אנחנו מתמחים בו כבר שנים רבות, אנחנו נפגשים עם נציגי הבניין שהתאגד לצורך כך, ונותנים להם מענה מה ניתן לעשות ומה לא,.

אנחנו נפגשים איתם ובודקים את הניירות, מחברים בינהם לבין היזם המתאים וכן עושים את החיבור מול העירייה.

למעשה אנחנו עושים להם את מרבית העבודה והבדיקות לשביעות רצונם, מדובר בתהליך שלוקח בין שנתיים לשלוש, ועד קבלת ההיתרים" אומרת נחום ומציינת שכמובן יש את תחום הפינוי ובינו, שגם במקרה הזה הם נמצאים בקשר רציף עם הדיירים, דואגים לדירות חלופיות ולשיווק הבניינים החדשים.

זה משתנה מבניין לבניין, אבל אנחנו נמצאים ומלווים את הדיירים מרגע החלום ועד שאנחנו" מגשימים להם אותו" . נחום מציינת שני פרויקטים עליהם עובדים כיום, פרויקט תמ"א 38 ברחוב הגליל 7, שם כבר התקבל היתר לשיווק הדירות, מדובר בפרויקט של חיזוק הדירות וכן תוספת של 2.5 קומות נוספות וכן פרויקט מתחום הפינוי והבינוי בנווה ישראל שם מדובר על פרויקט של כ-400 דירות, שנמצא בשלבים מתקדמים מאוד מול הדיירים והעירייה.